برگزاری مشترک کمیته کنترل عفونت بیمارستانی شبکه بهداشت و بیمارستان شهرستان

27 تير 1396

کمیته کنترل عفونت بیمارستانی با حضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان  آقای دکتر زکی زاده ، آقای سید عبدالحسین موسوی مدیر بیمارستان امیرالمومنین (ع) ، متخصص محترم عفونی دکتر ویسی زاده و دیگر اعضاء کمیته در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ در بیمارستان برگزار گردید و موضوعات مرتبط با کنترل عفونت بیمارستانی ،  آمار عفونت های بیمارستانی ، نقایص و کاستی ها و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دکتر زکی زاده ریاست شبکه بهداشت و درمان گناوه در این جلسه با بیان اینکه نیاز به بررسی تمامی بیماران بستری با چک لیست به صورت روزانه توسط رابطین کنترل عفونت در بخش ها می باشد تاکید کردند که رابطین موظف هستند جهت یافتن بیماران دچار عفونت های بیمارستانی روزانه تمامی بیماران را با چک لیست مورد بررسی قرار داده و نتایج را به سوپروایزر کنترل عفونت گزارش دهند.

در ادامه ایشان گفتند که عملکرد پرسنل درمان باید مورد پایش قرار گیرد ، مدیریت صحیح وقت مفید کارکنان باید انجام شود ، تشویق ها ، تنبیه ها و نمرات عملکردی بر اساس لیاقت داده شود تا حقی از پرسنل مسئولیت پذیر ضایع نشود.

سید عبدالحسین موسوی مدیر داخلی بیمارستان در این جلسه بیان فرمودند که هدف ما ، ارتقاء بهبود کیفیت به صورت مستمربوده و سعی بر این است که در تمامی زمینه ها ، به صورت هماهنگ امور را به جلو پیش برد.

دکتر ویسی زاده متخصص عفونی با ذکر این نکته که تمامی بیماران در معرض عفونت بیمارستانی ، نیاز به ویزیت عفونی دارند خاطر نشان کرد که تاکنون در بیمارستان به بیماری که در نتیجه عفونت بیمارستانی دچار مشکل شده باشد برخورد نکرده است.


کلمات کلیدی:
کمیته     کنترل.عفونت     شبکه.بهداشت     بیمارستان    
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >