برگذاری مراسم جشن بزرگداشت مقام پرستار با حضور مسئولین استانی و شهرستانی

23 دی 1397

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت با کاهش هزینه‌های دریافتی، افزایش مراجعات بیماران به بیمارستان‌های دولتی را در پی داشته و این امر موجب دو برابر شدن حجم کاری پرستاران شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه؛ دکتر جعفر زارعی‌زاده در آیین میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار افزود: پرستاران همواره به عنوان قشر زحمتکش و صبور در حوزه سلامت شناخته شده‌اند و خدمات آنان را باید ارج نهاده و از تلاش‌هایشان تقدیر کرد.

وی تصریح کرد: شغل پرستاری از جمله مشاغل سخت بوده و پرستاران در حقیقت مدیران بیماران و بیمارستان‌ها هستند.

سرپرست بیمارستان امیرالمومنین گناوه گفت: پرستاران انسان‎هایی صبور، فداکار و بزرگ هستند و برای درک جایگاه پرستار باید در کنار او بوده و از نزدیک شاهد فعالیت آنان بود.

شهرام جلال‌پور بیان کرد: هر جا که سخن پرستار از پرستار باشد به دنبال آن از تقدس و ایثار صحبت شده و چقدر ارزشمند است که در بیمارستان‌های ما چنین انسان‌های بزرگی وجود دارند.

آیین میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان، رؤسای برخی بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان استان، شورای شهر و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در تالار میلاد این شهرستان برگزار شد. انتهای پیام/ م ک - 4030


کلمات کلیدی:
دکتر.جعفر.زارعی.زاده     سرپرست.بیمارستان     روز.پرستار     شهرام.جلال.پور    

تاریخ بروز رسانی:   23 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >