تقدیر فرمانده سپاه شهرستان گناوه از پرستاران این شهرستان در روز پرستار

23 دی 1397

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گناوه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) این شهرستان ضمن تبریک میلاد به سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت: پرستاران از قشر زحمتکش و متعهد که جایگاه والایی در جامعه دارند، با قلبی رئوف و صبر و تحمل و با الگو گرفتن از حضرت زینب کبری(س) در تمامی صحنه ها در کنار بیماران جهت ارائه خدمت حاضر هستند.

سرهنگ یاسین اکبا افزود: بزرگترین سرمایه انسان سلامتی است که پرستاران نقش مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.

شهرام جلال پور ریاست بیمارستان امیرالمومنین (ع) در حاشیه دیدار فرمانده و کادر سپاه انصارالحسین (ع) گناوه از پرستاران و بیماران افزود: بمنظور خدمات دهی هرچه بیشتر به بیماران در این بیمارستان علاوه بر کادر موجود به 35 پرستار جدید دیگر نیاز دارد که باوجود این کمبود ، هم اینک 150 پرستار در این بیمارستان در هر ماه به حدود 3 هزار بیمار خدمات درمانی ارایه و خلا تعداد نیروهای مورد نیاز را با همت و تلاش مضاعف برطرف می کنند.

وی اظهارداشت: بمنظور برطرف کردن کمبود پرستاران که تنها مختص به این منطقه نیست پیگیری های لازم بعمل آمده که امیدواریم تدبیری اندیشیده و تعداد مورد نیاز به کادر فعلی اضافه شود.

جلالپور گفت: باتوجه به اینکه چارت این بیمارستان اضافه شده هر چه زودتر کمبود نیروی انسانی برطرف و محقق شود. وی نامگذاری روز پرستار با سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب (س) را افتخاری بزرگ برای پرستاران دانست و از آنان خواست تا سیره و منش بانوی پیام آور کربلا را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

در این برنامه از پرستاران با اهدای شاخه های گل و شیرینی تقدیر و از بخش های مختلف بیماران بستری شده سرکشی و از آنان عیادت شد.

همچنین بمناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، درآیینی باحضور خانواده های شهدای مدافع حرم استان بوشهر از تلاش و زحمات پرستاران بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه قدردانی و از بیماران عیادت و دلجویی شد. در این برنامه معنوی پدر و مادر شهید محمد احمدی جوان و عیدمحمد رضایی از شهدای مدافع حرم استان بوشهر به همراه کاروان هیات عزاداری امام حسین (ع) و کادر بیمارستان از بیماران بستری شده در بخش های مختلف سرکشی و عیادت شد. در این برنامه همچنین پرچم متبرک شده حرم مطهر امام رضا (ع) در بیمارستان گناوه به مناسبت سالروز ولادت بانوی بزرگ اسلام و روز پرستار رونمایی شد.. انتهای پیام/ م ک - 4030


کلمات کلیدی:
فرمانده     .سپاه.گناوه     روز.پرستار     یاسین.اکبا    

تاریخ بروز رسانی:   23 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >