دیدار و گفتگوی سرپرستی و کارکنان بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه با فرمانده سپاه پاسداران این شهرستان به مناسبت روز پاسدار

25 فروردين 1398

همزمان با میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه به همراه جمعی از کارکنان و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان با فرماندهی و پرسنل این مجموعه دیدار و از زحمات شبانه روزی پاسداران تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه شهرام جلال پور سرپرست این بیمارستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار به تمامی پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت : همه مردم ایران به نوعی خود را پاسدار می دانند و حفظ امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون زحمات پاسداران و خون شهداست .

وی در ادامه بیان کرد : سرمایه اجتماعی بزرگترین سرمایه سپاه است و مردم خود را از سپاه جدا نمی دانند پاسداران نمایندگان برتر کشور هستند و برای ما افتخاریست که امروز سعادت حضور در کنار این عزیزان شامل حالمان شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در این دیدار خاطر نشان کرد : اقدام اخیر ترامپ ، انسجام ملی را در داخل کشور بیشتر کرد و اگر آمریکا احساس ضعف در مقابل سپاه نمی کرد این پیام را صادر نمی کرد .

وی ادامه داد : سپاه زمانی محدود به مرزهای داخلی می شد ولی اکنون با افتخار می توان گفت که مرزهای داخلی را در نوردیده و فراتر رفته است.

سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سپاه پاسداران شهرستان گناوه در این دیدار تصریح کرد : پاسدار واقعی شما هستید ، پاسداری یک شغل نیست و هر جا که خدمت به خلق باشد آنجا نمود پیدا می کند و کارکنان بهداشت و درمان نیز پاسدار سلامت و جان مردم هستند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان مجموعه بیمارستان امیرالمومنین (ع) گفت : حضور شما در این شرایط برای ما دلگرمی و مایه خرسندی است و اگر در سپاه کاری صورت می گیرد به پشتوانه دعای خیر مردم و مادران شهداست .

انتهای پیام/ م ک- 4030


کلمات کلیدی:
بیمارستان.امیرالمومنین.گناوه     شهرام.جلال.پور     یاسین.اکبا     محمد.بازیاری     سپاه.پاسداران     شبکه.بهداشت    

تاریخ بروز رسانی:   25 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >