ساختمان جدید بخش اتفاقات بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه به بهره برداری رسید

7 فروردين 1395

رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه از افتتاح و بهره برداری پیش از موعد ساختمان جدید بخش اتفاقات این مرکز بزرگ بهداشتی- درمانی خبر داد.

دکتر مهدی مرادی پور در گفت و گویی با روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گفت: ساختمان جدید بخش اتفاقات دارای مساحتی در حدود 400 متر مربع است که برای ساخت و تجهیز این ساختمان بودجه ای بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: همزمان با نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید نوروز، پیش بینی شد که در این ایام با افزایش تعداد مراجعین به بخش اتفاقات مواجه خواهیم بود، لذا تلاش های تیم مدیریتی بیمارستان و تاکید ویژه به بهره برداری از این ساختمان قبل از شروع ایام تعطیلات نوروز افزایش یافت بدین ترتیب که ساختمان حدود سه ماه زودتر از موعد مقرر به بهره برداری رسید و در اولین روز فروردین ماه سال 95 شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: بخش قبلی ساختمان اورژانس این مرکز درمانی دارای 11 تخت سرپایی و بستری بود که همواره با تعداد زیاد مراجعه کنندگان به صورت همزمان، مواجه بود.

این مقام مسئول با اشاره به محیط فیزیکی این ساختمان گفت: هم اکنون محیطی متناسب با تعداد مراجعین و با ظرفیت بالای پذیرش بیمار، ایمن، مطابق با آخرین استانداردهای فضاهای بهداشتی و درمانی و چشم نواز، جهت آسایش و اطمینان خاطر بیماران و همراهان ایشان فراهم گشته است که دارای 20 تخت بستری، اتاق احیای قلبی ریوی، اتاق تزریقات خانم ها و آقایان به صورت مجزا، اتاق تخت های بستری موقت و تحت نظر، اتاق بستری و مانیتورینگ بیماران قلبی، اتاق اعمال سرپایی، اتاق ایزوله مردان و اتاق ایزوله زنان، اتاق تریاژ و غیره است. همچنین این ساختمان جدید دارای سالن انتظار بزرگی برای استراحت همراهان بیماران است.

بیمارستان96 تخت خوابی امیرالمومنین(ع) تنها بیمارستان دولتی عمومی موجود در شهرستان گناوه با حدود 100 هزار نفر جمعیت است.   
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >