تحولی در سرعت و دقت نوبت دهی

5 ارديبهشت 1395
در راستای تکریم ارباب رجوع، سامانه مکانیزه نوبت دهی درمانگاه تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه، دکتر مهدی مرادی پور با اعلام این خبر اظهار داشت: روزانه شمار زیادی از هم استانی های عزیز جهت مراجعه به متخصصان مجرب و کارآزموده به درمانگاه تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراجعه می کنند. با توجه به حجم بالای مراجعه کنندگان و بار ترافیکی بسیار بالا، سابقا بسیاری از بیماران مجبور بودند برای دریافت نوبت از ابتدای صبح به این مرکز مراجعه کنند که موجب اتلاف وقت بیماران محترم می شد.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) گفت: راه اندازی سامانه مکانیزه نوبت دهی تلفنی تحولی در سرعت و دقت نوبت دهی برای درمانگاه تخصصی این بیمارستان خواهد بود و علاوه بر حل مشکل اتلاف وقت، فوایدی نظیر: جلوگیری از ازدحام جمعیت در ساعاتی خاص با تفکیک یکنواخت بیماران در همه ساعات ارائه خدمت، جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی در نوبت دهی و جلوگیری از ضایع شدن حقوق مراجعین، رعایت استاندارد حداقل زمانی که هر پزشک برای معاینه کامل باید به یک بیمار اختصاص دهد، خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در این مرکز، سامانه نوبت دهی تلفنی، می تواند معادل سه منشی به صورت 24 ساعته فعالیت داشته باشد. همچنین با راه اندازی این سامانه ورود و خروج متخصصین نیز منظم تر خواهد شد.

دکتر مرادی پور با بیان اینکه در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" این اقدام در راستای سیاست های کلان و راهبردی تیم مدیریتی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه، مبنی بر افزایش رضایتمندی مراجعین محترم بوده است، تصریح کرد: بیماران همه روزه و بصورت 24 ساعته از هر نقطه استان می‌توانند برای نوبت گیری با این سامانه تماس حاصل فرماید.

    
تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >