پیام تبریک دکتر محمدجواد طاهری به مناسبت انتصاب دکتر علیرضا رئیسی به سمت معاون بهداشت وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی

21 شهريور 1396

بسمه تعالی

استاد ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی

با کمال مسرت انتصاب به حق و شایسته ی حضرت عالی به سمت معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی را که نشات گرفته از حسن تعهد، کارآمدی و شایستگی‌ های برجسته جنابعالی و همچنین تخصص و تجربه بالای حضرتعالی در مسولیتهای مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی و بخصوص در استان بوشهر می باشد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده ، و از درگاه خداوند بی همتا عزت ، سربلندی ، سرافرازی و توفیقات روز افزون آن برادر گرامی را در خدمت به مردم قدر شناس ایران اسلامی ، تحت عنایت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب ( مدظله العالی) و سیاستها و اهداف دولت تدبیر و امید مسئلت دارم.

خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و بهداشتی درمانی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه بهداشت ، درمان و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بهداشت و درمان استان بوشهر، گام برداشته و تلاش نموده اید. برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

دکتر محمد جواد طاهری رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه


کلمات کلیدی:
تقدیر     دکتر.محمد.جواد.طاهری     بیمارستان.امیرالمومنین.گناوه     دکتر.علیرضا.رئیسی    
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >