دیدار با خانواده شهید مدافع حرم توسط مسئولین بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرستان گناوه در هفته وحدت

19 آذر 1396

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه , در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم , مسئولین این بیمارستان در منزل خانواده بزرگوار شهید مدافع حرم عیدمحمد رضایی حضور یافتند.

در این دیدار مهندس شهرام جلال پور ریاست بیمارستان , حاج آقا خادمی پور مسئول امور فرهنگی و دیگر مسئولین بیمارستان به همراه جناب آقای قائدی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و آقای تربیت معاون بنیاد شهید حضور داشتند.

مهندس جلال پور ریاست بیمارستان امیرالمومنین (ع) ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم طی سخنانی گفت:خانواده شهید از جهات مختلف دارای مقام و منزلت ویژه ای در پیشگاه خداوند و در نظام و جامعه اسلامی می باشد. پدر و مادر شهید با توجه به اینکه معمولا بیشترین نقش را در تربیت شهید ایفا نموده و همچنین با داشتن بیشترین علاقه به فرزند خود او را تقدیم به خدا کرده اند از ارزش والایی برخوردار می باشند.

وی افزود : سعادت دیدار این خانواده ایثارگر برای ما افتخاری بزرگ هست که امروز نصیب ما شده و خدمت رسانی بهینه به خانواده این شهید والا مقام , تکلیف تمامی کادر درمان شهرستان خواهد بود.

آقای قائدی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه در ادامه افزود : شهید عیدمحمد رضایی از شهدای عزیزی بودند که از کیان جمهوری اسلامی در فرا مرزها دفاع نموده و در خنثی سازی توطئه های دشمنان مانند دیگر شهدای مدافع حرم نقشی بی بدیلی داشته است به قول مقام معظم رهبری شهدای مدافع حرم ارزش دو شهید را دارند چرا که در غربت به شهادت رسیده اند. و امروز تکلیف ما در قبال این خانواده ها سنگین تر شده است.

وی تصریح کرد : باید به خانواده این شهدا نگاه ویژه ای کرد چون بهترین سرمایه هر انسانی فرزندش هست و از دست دادن فرزند , سخت و سنگین بوده که خوشبختانه مدیران ادارات ما این مقوله را در اولویت کاری خود قرار داده , از ریاست و مدیریت بیمارستان نیز به جهت همکاری خوبی که با این خانواده ها داشته اند تقدیر و تشکر به عمل می آید.

در پایان این دیدار , به منظور تجلیل از مقام والای شهید و تکریم خانواده معظم ایشان لوح سپاسی تقدیم خانواده شهید والامقام عید محمد رضایی گردید.

انتهای پیام / م.ک ۴۰۳۰


کلمات کلیدی:
هفته.وحدت     شهید.مدافع.حرم     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >