پرچم متبرک حرم حضرت زینب (س) در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه رونمایی شد

5 بهمن 1396

در آیینی پرچم متبرک شده حرم مطهر حضرت زینب (س) در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با حضور خانواده شهدای مدافع حرم استان بوشهر به مناسبت سالروز ولادت این بانوی بزرگ اسلام و روز پرستار رونمایی و بیماران بستری از آن سلامتی خواستند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه در این آیین معنوی پدر و مادر شهید محمد احمدی جوان از شهدای مدافع حرم استان بوشهر به همراه کاروان هیات عزاداری امام حسین (ع) و کادر بیمارستان با در دست داشتن پرچم متبرک شده از بیماران بستری عیادت کردند.

بیماران بستری نیز با استقبال از این حرکت ارزشمند با چشمانی اشک‌بار ضمن ابراز عشق و ارادت خود به ائمه اطهار (ع) از حضرت زینب (س) پیام‌رسان حماسه عاشورا شفاعت و سلامتی هرچه زودتر خود را طلبیدند.

مسئول هیات عزاداری مسجد امام حسین (ع) شهر امام حسن (ع) در حاشیه این دیدار گفت: این هیات دارای کد فعالیت حرم امام رضا (ع) است و پرچم تبرک شده حضرت زینب (س) توسط ستاد عتبات و عالیات استان بوشهر به این هیات به‌صورت امانت اهداشده است.

سهراب علیزاده افزود: این هیات که یکی از فعال‌ترین هیات های مذهبی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی کشور است و برای سومین سال اقدام به اجرای این حرکت معنوی کرده است. وی یادآور شد: نظیر این برنامه در بیمارستان بندر دیلم نیز اجرا خواهد شد.

پدر شهید محمد احمدی جوان نیز از این حرکت معنوی ارزشمند و بی‌نظیر تقدیر کرد و گفت: از ملت انتظار دارم که از خون شهدا به‌ویژه شهدای مدافع امامان همام و آرمان‌های انقلاب به‌خوبی حفاظت و پاسداری کنند.

وی افزود: از مسئولان انتظار دارم که در خدمت‌رسانی به مردم ایران کوتاهی نکنند و این مهم را سرلوحه امور خود قرار دهند. در این برنامه از چهار پرستار نمونه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) تجلیل و جوایزی به آنان اهدا شد.

انتهای پیام/م.ک 4030


کلمات کلیدی:
سهراب.علیزاده     بیمارستان.امیرالمومنین     (ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >