رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
روز پرستار تجلیل از کرامت انسانی است

5 بهمن 1396

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر سعید کشمیری در آیین جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در شهرستان گناوه افزود: روز پرستار، روز تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می‌بیند.

وی تصریح کرد: روز پرستار روز تجلیل از استقامت و صبوری افرادی است که به دلیل همراهی با بیماران، سلامتی خود را به مخاطره می‌اندازد. رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: پرستاران، سرچشمه جوشان مهر و عطوفت‌اند که کلام مهر آفرینشان گرمای درد را به خنکای عشق و مهربانی تبدیل می‌کند‍، همانان که رنج توان‌فرسای بیماران را با تبسم خویش می‌کاهند.

دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: پرستاران انسان‌های وارسته‌ای هستند که با الگو گیری از حضرت زینب (س) در جامعه بشری خدمت می‌کنند. سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) نیز گفت: شما پرستاران مایه افتخار بیمارستان و حوزه سلامت هستید.

شهرام جلال پور افزود: پرستاران انسان‌های صبور، فداکار و بزرگی هستند که علی‌رغم کار و تلاش خستگی‌ناپذیر در یک محیط پرتنش، آن‌چنان‌که شایسته هست قدردان زحماتشان نبوده‌ایم ولی خداوند ناظر بر کارهای ارزشمند شما پرستاران خواهد بود و اثر معنوی این تلاش خود را، در تمام مراحل زندگی خواهید دید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه مراسم جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در تالار میلاد این شهرستان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رؤسای بیمارستان‌های شهدای خلیج‌فارس و دیلم، فرماندار، شهردار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در اين جشن باشکوه علاوه بر پرستاران، پزشکان متخصص بیمارستان، بازنشستگان قديمي كه سال‌های قبل بازنشسته شده بودند نیز حضورداشته و موردتقدیر قرار گرفتند. گفتنی است رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از پرستاران این بیمارستان تجلیل کرد. انتهای پیام / م.ک ۴۰۳۰


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.پرستار     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   5 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >