کارکنان سپاه شهرستان گناوه در هفته دفاع مقدس از بیماران بستری در بیمارستان عیادت کردند

6 مهر 1398

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین ( ع) و جمعی از اعضای کادر و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گناوه به مناسبت هفته دفاع مقدس در بیمارستان این شهر حضور یافته و به سرکشی از بیماران بستری پرداختند .

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه در حاشیه این دیدار ، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)  اظهار کرد: هفته دفاع مقدس را خدمت تمام جانبازان، ایثار گران و مردم شریف ایران اسلامی تبریک می گوییم و درود و سلام می‌فرستیم برای انسان‌هایی که در دوران دفاع مقدس جان، جوانی و همچنین سلامتی خود را تقدیم انقلاب کردند تا کشور استوار و محکم در مسیر اصلی خود حرکت کند.

سرهنگ احمد فخری گفت : امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت ایثار و فداکاری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به همراه جمعی از همکاران و پیشکسوتان جهاد و شهادت برای دیدار از بیماران و همراهان انها و همچنین قدردانی از کادر درمانی بیمارستان این برنامه اجرا شده است.

وی افزود : در طول دوران دفاع مقدس نیز کادر پزشکی و بیمارستانها و درمانگاهها نقش مهمی در درمان و کمک به مجروحان داشته اند.

فخری، آبادی و آزادی و استقلال ایران را ناشی از ایستادگی رزمندگان در مقابل دشمن دانست و گفت : ایستادگی ملت بزرگ ایران سبب شده است امروز در همه عرصه ها پیشرفت نماییم و مستقل باشیم .

وی با تاکید بر اهمیت تبیین فداکاری‌ها و دلاوری‌های رزمندگان طی دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: جامعه، مدیون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

م ک / 4030


کلمات کلیدی:
کارکنان.سپاه     عیادت     بیماران     بیمارستان.امیرالمومنین.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   12 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >