سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خبر داد:
افزایش ۵۰ درصدی تعداد پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی گناوه طی یک سال گذشته

29 مهر 1399

سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه از افزایش ۵۰ درصدی تعداد پزشکان متخصص در کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) گناوه طی یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه، دکتر محمدعلی دریانورد در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و به منظور خدمت‌رسانی بهتر به مردم، کلینیک تخصصی دولتی این بیمارستان که پیش از این فاقد بعضی تخصص‌های پزشکی بود از این پس با حضور اکثریت متخصصین در تمامی روزهای هفته در شیفت عصر پذیرای مراجعین خواهد بود.

سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه افزود: در این کلینیک تمامی خدمات در رشته‌های تخصصی زنان و زایمان، داخلی، مغز و اعصاب، پوست، ارولوژی، اطفال، جراحی عمومی، اعصاب و روان، قلب، چشم، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی، بیهوشی و .... ارائه می‌شود.

دکتر دریانورد با بیان اینکه ماهانه بیش از ۴ هزار خدمت در کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) گناوه انجام می‌شود، اظهار داشت: نوبت دهی به صورت حضوری در محل کلینیک انجام می‌گیرد و در آینده‌ای نزدیک امکان نوبت دهی اینترنتی و آنلاین فراهم خواهد شد.

وی تصریح کرد: دو روز در هفته کلینیک تخصصی دیابت نیز در این مرکز جهت خدمت‌رسانی بهینه به دیابتی‌ها، با حضور متخصصین داخلی، کارشناس تغذیه و در صورت نیاز با حضور دیگر متخصصین به صورت رایگان فعال است.

دکتر دریانورد ادامه داد: علاوه بر ویزیت متخصصین فوق, اقدامات تخصصی شامل اکو، تست ورزش، نوار قلب، گچ گیری و آتل‌بندی، بینایی‌سنجی، امور مربوط به پوست، انواع سونوگرافی و ... در کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) با تعرفه دولتی انجام می‌گیرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه افراد و نهادهایی که در امر یاری‌رساندن به بهداشت و درمان مردم به خصوص در این برهه زمانی فعالیت داشتند اظهار داشت: در این بحران کرونا و شرایط خاص به وجود آمده، خیرین، مسئولین شهرستان و همچنین مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمک‌های تجهیزاتی، حفاظت فردی و ... زیادی را به این مرکز کردند.

سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: از تمامی خیرین و دیگر مسئولین خواهشمندیم در جهت حمایت از ماندگاری پزشکان متخصص در شهرستان گناوه در تجهیز امکانات رفاهی و مسکونی آنها در حد توان خود در کنار مجموعه بیمارستان باشند، زیرا در صورت نگهداشت متخصصین، دیگر مردم نیازمند مراجعه به مرکز استان و استان‌های هم‌جوار جهت دریافت خدمات پزشکی نخواهند بود.

انتهای پیام/ م ک - ۴۰۳۰


کلمات کلیدی:
    کلینیک.بیمارستان     دکتر.محمدعلی.دریانورد     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   29 مهر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >