۸۰ درصد مراجعه‌کنندگان به بیمارستان گناوه کرونایی هستند

29 تير 1400

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان به شدت درحال افزایش است و ۸۰ درصد مراجعه کنندگان به این بیمارستان مبتلا به ویروس کرونایی هستند.

دکتر محمدعلی دریانورد اظهار کرد: باتوجه به اینکه در پیک پنجم ویروس کرونا قرار داریم، تعداد زیادی از اهالی این شهرستان درگیر آن شده‌اند و روزانه به بیمارستان مراجعه می‌کنند.

وی اظهارداشت: بیشتر مبتلایان به کرونا در این شهرستان از سوش جدید (دلتا) هستند که شیوع و سرایت و مرگ ومیر آن زیاد است و باید همشهریان رعایت پروتکل های بهداشتی را بجد در دستورکار د قرار دهند.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: باتوجه به اینکه بیمارستان با روند افزایشی بیماران کرونایی مواجه شده است، بناچار بخش جدیدی را افتتاح و به درمان و بستری اختصاص داده‌ایم.

وی از مردم این شهرستان خواست بجد نکات بهداشتی را با توجه روند صعودی این بیماری رعایت کنند، تا بعد از واکسیناسیون این ویروس در دنیا و ایران ریشه‌کن شود.

دریانورد بیان کرد: پرهیز از دورهمی و تجمع‌ها از جمله در مراسم تشییع جنازه‌ها و عروسی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حضور نیافتن در اماکن شلوغ و بازار بجز در موارد ضروری از نکات مهم است که شهروندان باید ملزم به رعایت آن شوند.

م ک / 4030


کلمات کلیدی:
بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه     کرونا.دلتا     فاصله.گذاری.اجتماعی    

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >