پیام تبریک عید نوروز توسط رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه

1 فروردين 1401

"بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ" 🍃

الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

نوروز کتاب درس عظیمی در تجلی عبودیت و قرابت انسان با پروردگار یکتاست. میراثی فاخر از گنجینۀ ارزشمند فرهنگ ایران زمین است که نوید جوانه‌زدن، از نو شکفتن و رویش دوباره را به همراه دارد.

اینک که بهارمان مزین به قدوم مبارک مهدی فاطمه (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و سرشار از عطر یاد شهیدانی خواهد بود که در قامت مدافع سلامت، زمزمه یا صاحب الزمان بر لب داشتند و با عشق و ایمان در مسیر خدمت جانفشانی نمودند، به درگاه خداوند متعال سر تعظیم فرود آورده و در این جلوه‌گاه با عظمت برای همسنگران عزیزمان و تمامی مردم شریف ایران سربلند سلامت و عافیت می‌طلبم.

اینجانب فرارسیدن سال جدید را به حضور تمامی ملت شریف ایران و به‌ویژه همکاران عزیزم در مجموعه بیمارستان امیرالمومنین (ع) و خانواده‌های ارجمندشان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در پناه خداوند متعال، سال نو، سالی سرشار از سلامت، خیر و برکت و سربلندی برای ملت شریف ایران سربلند و توفیقات بیشتر برای خادمان به نظام سلامت در مسیر خدمت به جامعه باشد.

دکتر محمدعلی دریانورد

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه


کلمات کلیدی:
تبریک.عید.نوروز     رییس.بیمارستان.امیرالمومنین     گناوه     دکتر.دریانورد    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >