در هفته اول تعطیلات نوروزی:
بیش از 10 هزار خدمت به مراجعین در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ارائه شده است

8 فروردين 1403

حسن فخرایی سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت : در هفته اول تعطیلات نوروزی بیش از 10 هزار خدمت به مراجعین سرپایی و بستری در این بیمارستان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ، حسن فخرایی اظهار داشت : در هفته اول تعطیلات نوروزی حدود 10 هزار و پانصد خدمت به مراجعین سرپایی و بستری در این بیمارستان ارائه شده است که از این میزان ، هزار و هفتصد خدمت مربوط به بخش رادیولوژی ، 5 هزار و پانصد خدمت مربوط به بخش آزمایشگاه و هزار و پانصد خدمت مربوط به خدمات دارویی می باشد.

وی در ادامه عنوان کرد : تعداد کل مراجعین به اورژانس هزار و 225 نفر بوده که از این تعداد 270 نفر برای ادامه روند درمان در بخش های مختلف درمانی بستری شده ، 43 نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته ، 2 نفر اعزام و 4 نفر فوتی بوده است.

سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ضمن بیان فعال بودن واحدهای مختلف در این مرکز در ایام تعطیلات تصریح کرد : جهت سهولت دسترسی مردم به خدمات درمانی ، در تمامی ایام تعطیلات نوروز داروخانه ، آزمایشگاه و رادیولوژی ، خدمات سرپایی به تمامی مراجعین ارائه نموده و همچنین کلینیک تخصصی دولتی امام خمینی (ره) در مرکز شهر با تمامی تخصص های پزشکی فعال بوده و آماده ارائه خدمات به مردم و مسافرین با تعرفه دولتی می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : با برنامه ریزی صورت گرفته قبل از شروع تعطیلات نوروزی ، تامین دارو ، تجهیزات و اقلام مصرفی و تنظیم کشیک های کاری پرسنلی ، تلاش شد تا مراجعین و مهمانان نوروزی بدون نگرانی و دغدغه تمامی خدمات مورد نیاز را در این مرکز دریافت کنند.

انتهای پیام/ م ک -4030

 آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بیمارستان.امیرالمومنین.گناوه     حسن.فخرایی     عید.نوروز    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >