برگزاری نشست هم اندیشی با موضوع اهمیت شرکت در انتخابات در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه

6 تير 1403

 

مسئولین واحدهای درمانی و پشتیبانی اداری بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ، نشست هم اندیشی با موضوع اهمیت شرکت در انتخابات و لزوم جذب حداکثری برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه ، مرجان فروردین مدیر خدمات پرستاری در این مرکز با اشاره به حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت : اولین و مهمترین وظیفه ما برای سربلندی، عزتمندی و پشتیبانی قوی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشارکت حداکثری و حضور پرشور در انتخابات است.

وی در ادامه عنوان کرد : برگزاری انتخابات باشکوه موجب تقویت نظام اسلامی است که عمل به منویات رهبر معظم انقلاب پیرامون انتخابات امری لازم و ضروری است.

وی با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین بخش‌های کشور است، ادامه داد: نیازهای حوزه سلامت بسیار زیاد است و انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو ، کمک زیادی به حوزه سلامت خواهد کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : امید داریم در این دوره از انتخابات با انتخاب فرد اصلح و وضع قوانین جدید رضایت مندی کارکنان حوزه سلامت افزایش یابد و با مجموع اقداماتی که در مجلس و دولت انجام می‌شود، حوزه سلامت در ارائه خدمات به مردم، پر رونق‌تر کار کند.

انتهای پیام/ م ک - 4030

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
انتخابات     بیمارستان.امیرالمومنین.گناوه     رئیس.جمهور    

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >