در سه‌ماهه اول سال ۱۴۰۳؛
بیش از ۱۲۰ هزار خدمت به مراجعین در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه ارائه شده است

11 تير 1403

رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: در سه‌ماهه اول امسال، ۱۲۸ هزار و ۹۲۶ خدمت به مراجعین سرپایی و بستری در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، حسن فخرایی اظهار داشت: از این تعداد ۱۱ هزار و ۵۳۳ خدمت ویزیت پزشک عمومی اورژانس، ۷ هزار و ۹۰۰ خدمت مربوط به بخش رادیولوژی، ۸۶ هزار خدمت مربوط به بخش آزمایشگاه، ۱۳ هزار و ۱۰۰ خدمت مربوط به خدمات دارویی، ۶ هزار و ۱۵۹ خدمت مربوط به ویزیت پزشکان متخصص در کلینیک دولتی امام خمینی (ره) است.

وی عنوان کرد: تعداد کل مراجعین به اورژانس ۱۱ هزار و ۵۳۳ نفر بوده که از این تعداد ۲ هزار و ۳۴۳ نفر برای ادامه درمان در بخش‌های مختلف بستری شده، ۲۷۵ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته، ۳۵ نفر اعزام و ۲۷ نفر فوتی بوده است.

رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه ضمن بیان فعال بودن واحدهای مختلف در این مرکز در تمامی ایام تصریح کرد: انواع خدمات آزمایشگاهی، پاتولوژی، سی‌تی‌اسکن، تصویربرداری، دیالیز، خدمات دارویی و عمل‌های جراحی مختلف در حوزه‌های جراحی عمومی، زنان زایمان، مغز و اعصاب و ستون فقرات، کلیه و مجاری ادراری، ارتوپدی و چشم‌پزشکی در این مرکز ارائه می‌شود.

فخرایی ادامه داد: جهت سهولت دسترسی مردم به خدمات درمانی، در تمامی ایام کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) جهت ارائه خدمات تخصصی با حضور پزشکان متخصص در کشیک‌های صبح و عصر فعال بوده و با تعرفه دولتی در خدمت شهروندان گرامی است.

رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه ضمن تقدیر از خدمات کادر درمانی و پشتیبانی در این مرکز خاطرنشان کرد: کادر درمان خالصانه و شبانه‌روزی در تمامی ایام در حال ارائه خدمت به مردم هستند و تلاش تمامی مجموعه بر ارائه خدمات باکیفیت و ایمن به مراجعین و ارتقا کیفی بخش‌ها و تجهیزات بیمارستانی بوده و افزایش رضایتمندی مراجعین و بیماران بستری از اولویت‌های این مرکز است.

انتهای پیام/ م ک ۴۰۳۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    خدمات.درمانی     حسن.فخرایی     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >